Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.

O nas


Urokliwa ciasnota Starego Miasta wypychająca mikro-kawiarenki w zaszyte w kwiecistym gąszczu zakątki bocznych uliczek. Kwitnące wiosną, pachnące latem, spowite jesiennym sentymentem ogródki połączone skrytymi pasażami. Tajemnicze rzeźby na starym LSM-ie. Płonące w popołudniowym słońcu okna bloków Kalinowszczyzny. Wymierające osiedla domów jednorodzinnych na południowo-wschodnich peryferiach miasta. Zapyziałe targowiska pachnące kurczakiem z rożna kontra sterylne galerie handlowe zatopione w aromacie wołowiny w pięciu smakach. Trolejbusy i zalew. Kozłówka i Kazimierz. Hamburger nad Zagłęboczem i bitka w Okunince. MKS i Motor. 

Lubelski genius loci, unikalne doświadczenie miasta. Tego nie ma Nowy Jork, Berlin, Kuala Lumpur ani Łomża. Ubierz się w miasto i pielęgnuj z nami naszą wspólną tożsamość. 

Lublin Citywear to oryginalna i ambitna marka odzieży w stylu streetwear wywodząca się i powiązana z miastem Lublin. Nie chcemy powielać turystycznych gadżetów, o jakie nietrudno w każdym sklepie z pamiątkami, a stworzyć nową jakość, w której nacisk położony będzie na design. Pragniemy, aby nasza twórczość stała się nie tylko narzędziem promocji miasta i regionu, ale pomysłem na wyrażenie swojej lokalnej tożsamości. 


Ładowanie...